ANASAYFAİl Müftüsü Arvas'tan Belediyemizi Ziyaret

İl Müftüsü Arvas'tan Belediyemizi Ziyaret

Van Müftüsü Nimetullah Arvas, beraberinde Van İlçe Müftüleriyle beraber Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı ziyaret etti.

İlçe ziyaretleri kapsamında bugün Gevaş İlçesine gelen Müftü Nimetullah Arvas’a tüm İlçe müftüleri eşlik etti. Gevaş Müftüsü Şeyhmus Bender'in mihmandarlığında Gevaş Kaymakamı İshak Çınar’ı ziyaret eden Müftü Arvas, akabinde Gevaş Belediyesine geçti. Yeni Belediye binası girişinde Başkan Sinan Hakan tarafından karşılanan heyete, başkanlık makamında çay ikramında bulunuldu.

Yeni Belediye Binasını çok beğendiğini ifade eden Müftü Arvas, hem temel atma töreninde hem de açılışında yer aldığı bu binayı çok beğendiğini, burada bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, Başkan Hakan’ı Gevaş’a hizmetlerinden ötürü tebrik etti.

Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan da, Müftü Nimetullah Arvas Beyin duasını her zaman hissettiklerini, Gevaş’a olan ilgi, alaka ve desteklerinden ötürü mutluluğunu dile getirerek, özellikle eğitim konusunda gerek il, gerek Gevaş Müftülüğüyle her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Samimi bir ortamda gündemle alakalı bu sohbette Müftü Nimetullah Arvas tarafından Başkan Hakan’a Kuranı Kerim ve kitap da hediye edildi. Müftü Nimetullah Arvas Gevaş Belediye ziyaretinden sonra programına İlçe Müftülüğünde devam etti.

Kaynak: www.gevasgazetesi.com