ANASAYFA YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

 YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

 Belediyemiz, geçen yıl ilçede başlatılan kanalizasyon çalışmaları nedeniyle Çarşı merkezi ve mahalle aralarında bozulan yolların yapımına ve asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanımız sayın Sinan Hakan, yol çalışmalarına bayramdan önce başladıklarını ve ilk etapta Gevaş çarşı merkezinde asfaltlama yaptıklarını söyledi. Hakan, “Yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki çarşı içi yolları bitirdik. Şu anda da 3 mahallemizi birleştiren ve su kaynaklarımıza giden Pınarbaşı yolunda asfaltlama çalışması yapıyoruz. Allah nasip ederse diğer yollarımızda da çalışmalar yürüteceğiz. Gevaş’ta yaklaşık 40 kilometreye yakın yol ağımız ne yazık ki tahrip olmuş durumda. Geçen seneden başlayan kanalizasyon çalışması neticesinde. O da büyük bir çalışmaydı, büyük bir işti. O çalışma neticesinde 40 kilometreye yakın yol ağımız tahrip oluşmuştu. Bu yolların tümünü bir anda yapma imkanımız yok. Ne maddi olarak ne de başka türlü. Şu anki yol çalışmamızı da Kültür ve Turizm Bakanlığı’na vermiş olduğumuz bir proje dahilinde yapıyoruz. Gevaş’ımız biliyorsunuz turizmde öncelikli yöre kapsamında bir yer. Bize çıkan bütçenin kullanımıyla ilgili hızlı bir şekilde Karayolları Bölge Müdürlüğü ile protokol çerçevesinde bunu düzenledik. Bunda da meclisimizden de onay aldık. Bu konuda meclisimizin de vermiş olduğu güven bizi biraz daha rahatlattı ve hızlı bir şekilde bu çalışmalarımızı gerçekleştirmemize vesile oldu. Meclisimize de bu konuda teşekkür ediyorum. İnşallah adım adım Gevaş’taki bu yol problemini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

nebula
deneme
dosyA
 YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR YOL ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR